DMK MONEY - finansowanie dla nowych firm

leasing na start dla nowych firm Leasing na start, oferta dla nowych firm

Niniejszą oferta skierowana jest do wszystkich nowo powstałych podmiotów działalności gospodarczej, bez względu na profil działalności oraz formę prawną.

Nie musisz wychodzić z domu bądź z biura, wszystkie formalności załatwisz przez Internet, a gdybyś potrzebował pomocy, nasi Menedżerowie Produktu są do Twojej dyspozycji pod telefonem. Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty pobierzesz z naszych stron internetowych. Dosyłając fotokopie dokumentów rejestrowych i fakturę pro forma, otrzymasz wstępną decyzję leasingu  już w niespełna 1 godzinę.

Wybierz leasing dla nowych firm:

Leasing samochodu osobowego i dostawczego

leasing samochodow osobowych i dostawczych dla nowych firm Leasing dla nowych firm samochodu osobowego lub dostawczego do 3,5t. DMC to idealne rozwiązanie finansowe wspomagające nabycie pojazdu w używanie bez wkładu własnego. Wystarczy, że przedsiębiorca rozpoczynający działalność gospodarczą okaże właściwe dokumenty rejestrowe. Leasing dla nowych firm samochodów to wysoki limit zaangażowania, aż do 150.000 złotych netto oraz długi okres finansowania, aż do 84 miesięcy. W leasing dla nowych pojazdów można nabyć samochód nowy fabrycznie jak i pojazd z komisu. Akceptowane są wszystkie nowe firmy, również te a które co dopiero dokonały wpisu we właściwy rejestr przedsiębiorców.
 

Leasing środków transportu

finansowanie transportu dla nowych firm Leasing dla nowych firm środków transportu drogowego to idealna oferta dla firm rozpoczynających działalność w sektorze transportu i spedycji, zarówno tej mniejszej jak i większej, krajowej i zagranicznej. Preferowane są nowe firmy, których właściciele podjęli własną działalność dla dotychczasowego pracodawcy. Leasing dla nowych firm środków transportu, to leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa jak również refinansowanie już nabytego środka transportu.
 

Leasing maszyn i urządzeń

leasing maszyn i urządzeń dla nowych firm Leasing maszyn i urządzeń dla nowych firm to prosty i skuteczny sposób na rozpoczęcie działalności produkcyjnej lub usługowej. Już przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu środków własnych nowa firma może rozpocząć działalność. W leasing dla nowych firm można nabyć wszelkie zarówno nowe jak i używane maszyny i urządzenia niezbędne dla sektora budowlanego, rolnego i leśnego, drzewnego, metalurgicznego, tworzyw sztucznych poligraficznego, piekarniczego i samochodowego.
 

Leasing komputerów i mebli

 sprzęt IT i mebli biurowe dla nowych firm w leasingu Leasing komputerów i mebli biurowych dla nowych firm to prosta procedura nabycia wymarzonego środka trwałego (komputerów, notebooków, serwerów, oraz wszelkich mebli) przy zaangażowaniu własnych środków w wysokości już od 10% wartości środka trwałego. Udzielamy decyzji o leasingu również dla przedmiotów o wartości od 1.500 złotych netto..
 

Leasing sprzętu medycznego

urządzenia medyczne na start dla medyków w leasingu Leasing sprzętu medycznego oraz wyposażenia w meble dla nowych firm z sektora medycznego pozwala na nabycie i użytkowanie wybranego środka trwałego, za okazaniem stosownych uprawnień zawodowych, bez wpłaty własnej. Poprzez leasing dla nowych firm, każda nowa firma nabędzie nie tylko niezbędny sprzęt medyczny, sprzęt IT, oprogramowanie, meble ale również dowolnie wybrany samochód osobowy i dostawczy.
 

Leasing sprzętu gastronomicznego

urządzeń gastronomicznych dla nowych firm w leasinguLeasing wyposażenia gastronomicznego to idealna oferta dla wszelkiego rodzaju nowych firm z sektora usług gastronomicznych i hotelowych chcących nabyć wybrany przez siebie sprzęt gastronomiczny (preferujemy nowe urządzenia), a jednocześnie nie mogących zaangażować więcej gotówki w udział własny niż 10% wartości środka trwałego. 
 

<<<powrót

Do pobrania:

Wniosek o leasing

Formularz osobisty

Załącznik SPV

Wniosek on-line