DMK MONEY - finansowanie dla nowych firm

DMK Money - kredyty dla nowych firm Kredyty i pożyczki dla nowych firm 

Kredyt dla nowych firm przeznaczony jest cel operacyjny lub inwestycyjny związany z prowadzoną działalnością (cel deklarowany przez Klienta) na okres do lat 15. Kryterium opiera się na prognozowanych dochodach wg oświadczenia Klienta. Kredyt zostaje pomniejszony o koszty utrzymania i wysokość aktualnych zobowiązań kredytowych. Spółka DMK Money jest autoryzowanym partnerem banków, a w związku z tym ma możliwość nie tylko przedstawienia oferty, ale również przeprowadzenia wszelkich czynności zmierzających do udzielenia kredytu nowej firmie. Przygotowujemy również na życzenie klienta wszelkie niezbędne w tym celu aplikacje.

W celu uzyskania kredytu dla nowych firm powyżej 25 000 zł niezbędne jest zaproponowanie zabezpieczenia kredytu w formie nieruchomości zbywalnej. Akceptujemy wyłącznie hipoteki na nieruchomości Wnioskodawcy / Wspólnika bądź osoby trzeciej (poręczyciela). Płynne zabezpieczenie kredytu to: nieruchomości mieszkalne, witryny, działki budowlane, grunty rolne w promieniu do 30 km od aglomeracji. W przypadku mniejszych miejscowości decyzję podejmowane są indywidualnie.Najważniejsze instrumenty finansowe

 • Kredyt inwestycyjny celowy
  więcej informacji
  Kredyt inwestycyjny celowy dla spółek SPV udzielany jest w oparciu o przygotowaną dokumentację kredytową oraz Biznes Plan. Warunki kredytowe ustalane są indywidualnie, uzależnione są m.in. od ryzyka jakie kredytodawca będzie zmuszony ponieść, od wniesionego wkładu własnego oraz okresu w jakim inwestycja zacznie być rentowna.
 • Idealny kredyt na start dla nowych firm
  więcej informacjiEvent Description
  Kredyt dla nowych firm na start skierowany jest dla osób obywatelstwa polskiego prowadzących lub rozpoczynających działalność gospodarczą na terenie Polski, w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych, spółek kapitałowych , wspólników spółek cywilnych.
 • Pożyczka hipoteczna
  Event Description
  Pożyczkę hipoteczną uzyskasz po przedstawieniu zabezpieczenia płynnego (nieruchomości gruntowej zabudowanej lub nieruchomości gruntowej niezabudowanej) zaakceptowanej przez dział analityczny. Otrzymasz 40% wartości proponowanego zabezpieczenia. Oferta dotyczy również osób o BIKu C i D oraz bez historii kredytowej.

zlecenie leasingu on-line

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez DMK Money zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, wyłącznie w czynnościach niezbędnych do przygotowania i przesłania oferty oraz ewentualnej jej realizacji ( Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ).

<<<powrót

Fakty:

 • Kredyt inwestycyjny celowy bez limitu kwotowego.
 • Kredyt dla nowych firm do 300 000 zł.
 • Pożyczka hipoteczna do 2 mln złotych.
 • Idealny kredyt dla nowych firm do 200 000 zł.