DMK MONEY - finansowanie dla nowych firm

leasing na start dla nowych firmLeasing urządzeń medycznych

Leasing urządzeń medycznych dla nowych firm lub pożyczka na zakup urządzeń medycznych jest obecnie najbardziej rozwiniętym produktem finansowym, w ramach którego wyposażysz w niezbędne urządzenia gabinet lekarski, lecznicę zwierząt, przychodnię, placówkę prywatną świadczącą usługi prozdrowotne, a także publiczny zakład opieki zdrowotnej oraz aptekę i punkt apteczny. Finansowaniu podlegają nowe i używane demo i rekondycjonowane urządzenia medyczne.

W obrębie oferty leasingu urządzeń medycznych dla nowych firm otrzymujesz możliwość sfinansowania nie tylko urządzeń medycznych, ale również komputerów, samochodu osobowego, małej furgoneteki czy pojazdów specjalistycznych (np. ambulansów).  Również otrzymujesz możliwość sfinansowania poprzez leasing mebli gabinetowych i recepcji.

zlecenie leasingu on-line

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez DMK Money zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, wyłącznie w czynnościach niezbędnych do przygotowania i przesłania oferty oraz ewentualnej jej realizacji ( Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ).

Leasing dla lekarzy

Oferta skierowana jest do: leasing dla lekarzy i stomatologów
- lekarzy prowadzących działalność medyczną,
- ginekologów,
- okulistów i optyków,
- kardiologów,
- radiologów,
- farmaceutów,
- lekarzy weterynarii,
- techników - optyków i techników - stomatologów prowadzących działalność gospodarczą,
- fizjoterapeutów i fizykoterapeutów,
- Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej lub jednostek gospodarczych zatrudniających lekarzy w celu świadczenia usług medycznych.

Leasing dla lekarzy to preferencyjna oferta leasingu wszelkich urządzeń medycznych, sprzętu IT, mebli oraz samochodów z opłatą wstępną już od 0% wartości środka trwałego. Preferujemy każdego klienta, nawet z negatywną historią w BIK.

Z uwagi na obecne stawki podatku od towarów i usług (stawka VAT 8%) większość urządzeń medycznych podlega finansowaniu leasingiem finansowym lub pożyczką. Wychodzimy naprzeciw potrzebom sektora medycznego, który nieustannie zmuszony jest do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W związku z tym, wybierając leasing finansowy udzielamy kredytowania podatku VAT w czasie całego okresu leasingu. 

Korzystny leasing dla lekarzy na start to:

1) uproszczone do minimum procedury zawierania umów leasingu,
2) preferencyjne warunki finansowania urządzeń medycznych, urządzeń IT, mebli oraz samochodów z wpłatą własną od 0%,
3) możliwość dopasowania opłat rat do sytuacji finansowej Korzystającego, struktury jego bilansu i założeń danego projektu inwestycyjnego,
4) szybki proces podpisania umowy i przekazania przedmiotu leasingu Klientowi,
5) możliwość skorzystania z rabatów oraz preferencyjnych stawek i dodatkowych opcji ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenie do wartości odtworzeniowej urządzenia,
6) oferujemy leasing operacyjny, leasing finansowy i pożyczkę,
7) kredytowanie podatku VAT - stawka 8% przez cały okres umowy leasingu, bez konieczności wpłacania VAT z góry (w porównaniu do oferty konkurencji w przypadku leasingu finansowego,
8) brak wpływu weryfikacji Korzystającego w BIK na zgodę zawarcia umowy leasingu.

Co można sfinansować w procedurze leasing dla lekarzy

Oferta leasingu obejmuje m.in. następujące środki trwałe: aparaty USG, EKG, RTG, spektrometry, inne urządzenia pomiarowe, urządzenia diagnostyczne, autoklawy, tomografy, lasery, sprzęt okulistyczny, optyczny, chirurgiczny, kriochirurgiczny, laboratoryjny, wyposażenie gabinetów stomatologicznych, lekarskich, weterynaryjnych, aptek, unity stomatologiczne, urządzenia stomatologiczne i protetyczne oraz pozostałe maszyny, urządzenia i aparaty medyczne, a także sprzęt komputerowy i IT, meble gabinetowe i do recepcji.

<<<powrót

Related resources

  • Leasing dla nowej firmy,
  • Leasing od 1-go dnia działalności gospodarczej,
  • Minimum formalności,
  • Bez poręczycieli,
  • Udział własny od 1%.