DMK MONEY - finansowanie dla nowych firm

DMK Money - kredyty dla nowych firm Idealny kredyt dla nowych firm

Idealny kredyt dla nowych firm przeznaczony jest na (cel) rozwój działalności gospodarczej. Otrzymasz go bez przedstawiania dokumentów dochodowych. Udzielany jest w oparciu o przedstawioną prognozę dochodową na okres lat 5 na druku bankowym.

Idealny kredyt dla nowych firm udzielany jest w formie limitu bądź kredytu ratalnego, do maksymalnej wysokości 200 000 złotych, na maksymalny okres do lat 10.

Idealny kredyt dla nowych firm zostanie Tobie udzielony do wysokości 3 krotności prognozowanych przychodów miesięcznych. Zabezpieczenie kredytu stanowi przedstawiona hipoteka (nieruchomość) dla której maksymalne LTV wynosi do 40%.

Prowizja za udzielenie kredytu może zostać zastąpiona programem inwestycyjnym na okres lat 15, z jednoczesnym obniżeniem marży idealnego kredytu dla nowych firm o 0,5%.


zlecenie leasingu on-line

Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez DMK Money zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, wyłącznie w czynnościach niezbędnych do przygotowania i przesłania oferty oraz ewentualnej jej realizacji ( Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ).

<<<powrót

Fakty:

  • Kredyt dla nowych firm.
  • Kredyt do 200 000 zł.
  • Zabezpieczenie - hipoteka.
  • zamiast prowizji - program inwestycyjny.